tel. kom. 607-760-005
email: kaniacup@wp.pl


Partnerzy


Szanowni Państwo!

W imieniu Akademii Piłkarskiej KANIA CUP -  mam zaszczyt zwrócić się do Państwa z propozycją współpracy na zasadzie promocji Państwa firmy poprzez sport. Dzięki temu mogą Państwo zapewnić reklamę swojej firmie, w znakomity sposób przyczyniając się równocześnie do rozwoju sportu młodzieżowego w Gorzowie Wielkopolskim.

Sponsoring i reklama poprzez sport należą obecnie do najlepszych form promowania firmy lub produktu na rynku. Coraz częściej wygrywają one z tradycyjną formą reklamy, którą klienci zaczynają postrzegać jako działania zbyt natarczywe. Wiele renomowanych firm zaczyna traktować sponsorowanie sportu jako skuteczny sposób zwiększenia znajomości marki oraz kreowania odpowiedniego wizerunku swojej firmy.

Co państwo zyskacie jako sponsorzy?

• Dotarcie do nowej grupy potencjalnych klientów;

•  Związanie się z rozpoznawalną na rynku usług sportowych profesjonalnie zarządzaną firmą

• Możliwość wykorzystania medialności Akademii i jej partnerów

• Referencje – poparcie instytucji samorządowych oraz współpracujących przedsiębiorców

• Różne modele współpracy – elastyczne pakiety usług

Akademia Piłkarska Kania Cup -  działa realizując cele pożytku publicznego w zakresie poprawy kultury fizycznej najmłodszych. Angażujemy się w różne inicjatywy społeczne, aby wzbudzić w dzieciach poczucie wspierania najbardziej potrzebujących, często rówieśników. Chcemy oczywiście zarażać pasją do sportu przez zabawę, dobrą opiekę, modelowy system szkolenia i miłą atmosferę. Szkółka jest dla każdego . Wzorem systemu FC Barcelona chcemy każdej jednostce pomagać i ją wychować jeśli nie na profesjonalnego zawodnika, to osobę, która będzie wysportowana i będzie dbała o zdrowie. Duży nacisk kładziemy na integracje i zespołowość. Dokonując wykupu jednego z pakietów sponsorskich na rzecz Akademii pomagają Państwo wyposażyć naszych podopiecznych w niezbędny do treningów sprzęt, a także dofinansować  zorganizowanie eventów (dzień dziecka, turnieje, obozy ,półkolonie itd) szkolenia , oraz opłacić niezbędne sale treningowe.

W zamian za wsparcie dla Akademii Piłkarskiej KANIA CUP -  oferujemy Państwu:

• umieszczenie nazwy Państwa firmy na stronie internetowej klubu;

• umieszczenie dostarczonych przez Państwa ulotek, plakatów i innych materiałów reklamowych w miejscach  treningowych; oraz podczas organizowanych eventów/turniejów

• umieszczenie informacji o Państwa firmie na naszej stronie internetowej,

• umieszczenie logotypu Państwa firmy na odzieży sportowej używanej przez naszych podopiecznych i sztabu szkoleniowego

• umieszczenie logotypu Państwa firmy na banerze wywieszonym na Arena Kania Cup Baczyna gdzie swoje mecze rozgrywają nasze zespoły ( załacznik 1) 

• inne formy promocji i reklamy zaproponowane przez Państwa

 

Posiadamy również pakiety sponsorskie skierowane dla osób fizycznych chcących wspierać naszą Akademie.

W przypadku dodatkowych pytań prosimy o kontakt telefoniczny 607-760-005 lub e-mail:  KaniaCup@wp.pl

Z poważaniem      

AP Kania Cup Team