tel. kom. 607-760-005
email: kaniacup@wp.pl


VII DZIEŃ Obozu Sportowego ,,SUMMER KANIA CUP " Długie 2015 !!!


Witamy !

Dzisiejszy już ostatni dzień na Obozie zaczeliśmy tradycyjnie od godziny 8:00 na śniadaniu, potem były zajęcia na boisku piłkarskim od godziny 9:30 do 11:00 z podzialem na grupy i turniejem w piłke nożną na .. piasku ! :)

Po obiedzie zaczeła sie dopiero prawdziwa zabawa... ponieważ dzieci zostały podzielone na 4 drużyny i wraz z wychowawcami zaczeły wypełniać 10 zadań które wczesniej musieli odnależść na mapie która przygotowały p. Gosia i p. Eliza Nowak . Zabawa była przednia,wszyscy wygrali i zaliczyli prawdziwy egzamin na ,,Obozowicza KANIA CUP 2015" .

A na końcu trener Dawid Kaniewski musiał sam uporać się z 6 zadaniami aby zaliczyć egzamin na kierownika wycieczki:) zadania byly bardzo ciekawe np. wymyślenie hasla dopingującego AP KANIA CUP , przeskoki na skakance itp :)

Po kolacji która była przyspieszona na godzinę 17:00 przyszedł czas na porządki w pokoach a także na wstepne pakowanie się do wyjazdu jutrzejszego.

Na godzinę 20 :00 było zaplanowane ognisko na którym dzieci omówiły wspolnie z trenerami i wychowacami obóz ,dokonując podsumowania, a także zaliczając ostatni konkurs na ,,okrzyki pokojowe" :)

O 22:00 zapanowało ,,cisza nocna" :):):)

Dobranoc i do jutra ! ! !

Galeria Zjdęć: