tel. kom. 607-760-005
email: kaniacup@wp.pl


VI DZIEŃ Obozu Sportowego ,,SUMMER KANIA CUP " Długie 2015 !!!


Witamy !

Dzisiejszy dzień rozpoczeliśmy ... od tego iż Niedziela jest dniem świętym ,pozwoliliśmy na dłuższe leżenie w łózkach :) 

Po pysznym śniadaniu udaliśmy się na Trening już o godzinie 9:30, oczywiście z podziałem na grupy wiekowe !

Później na wszystkich obozowiczów czekała niespodzianka,wykłady teoretyczne na temat zdrowego odżywiania sie,oraż omówinie poszczególnych formacji na boisku wraz z przykładami i wywiadami z piłkarzami które przygotowali Trenerzy Dawid Kaniewski i Łukasz Kowalkowski.

 Bylo naprawde bardzo ciekawie momentami,gdzie dzieci popisywały się swoją wiedzą na temat poszczególnych zachowań na dannej pozycji piłkarskiej lub, poszczególnych zachowań formacji calych.. Ogólnie podsumowując trenerzy zauważyli iż dzieci bardzo chętnie uczestnicza w rozmowie a wiec tego rodzaju spotkania im sie podobają. Napewno podczas sezonu startowego będziemy takie spotkania teoretyczne organizować wiecej razy.

Po południu był czas na Msze Święta o godzinie 16:00, i fantastyczny spacer ,okraszony ulewą deszczową i piosenką naszych obozwiczów.. ,, my sie deszczu nie boimy !!!" 

Wieczorem kolacja oraz sparing grupy ,,pośredniej" roczników od 2006 do 2004 a także sparing rocznika 2008 z rocznikiem 2007 Stilonu Gorzów .

 

Galeria Zjdęć: