tel. kom. 607-760-005
email: kaniacup@wp.pl


V DZIEŃ Obozu Sportowego ,,SUMMER KANIA CUP " Długie 2015 !!!


Witamy !

Dzisiejszy dzień był wyjątkowy ponieważ wszyscy obozowicze KANIA CUP mogli sobie pozwolić na dłuższy sen.. aż do godziny ... 7:30 !!! :)

Później nastąpiło już tradycyjnie śniadanie o godzinie 8:15 i rozdanie nagród za konkurs plastyczny dla rocznika starszego, wczoraj odbyło się ocenianie przez mlodszych a dziś usłyszeliśmy wyniki !

Wszyscy artyści zostali nagrodzeni natomiast Ci najbardziej wyróżniający się dostali nagrody specjalne ! 

O godzinie 11:00 - 12:30 odbyły się zajęcia piłkarskie o tematyce ,, małe gry - zadaniowe"

Godzina 13:00 to pora obiadowa na która udaliśmy się wszyscy w znakomitych nastrojach bowiem dzieki ,,znajomością" udało nam się załatwić ratownika i wiedzieliśmy iż wieczorem o godzinie 19:00 udamy się nad jezioro zaliczyć ,,nieplanowaną podczas weekendu " kąpiel w jeziorze ! :)

Ale wcześniej była poobiednia cisza oraz gry i zabawy planszowe, popołudniu nie daleko godziny 16:00 udaliśmy sie na godziny spacer dookoła małego jeziora..

i po drodze zastała nas .. ulewa ! śmiechu i zabawy była co niemiara... wróciliśmy mokrzy i bardzo rozśpiewani !!! :)

Wieczorem było cudowne wyjście nad jezioro i kąpiel w bardzo ciepłym jeziorze, wracając obowiązkowa wizyte zaliczyliśmy u pana sprzedającego lody amerykańskie.. zadowoleni wróciliśmy do ośrodka gdzie już czekała nas kolejna niespodzianka...

Trener Dawid Kaniewski wymyślił i zapowiedział konkurs cieszynek ( forma cieszenia się po strzeleniu bramki) dzieci miały czas aby sie do tego przygotować i przedstawic ,,cieszynke" wraz z nazwą:) Bylo fantastycznie ! wyniki ogłoszone zostana jutro !

Zapraszamy ! Dobrej Nocy !!!

 

Galeria Zjdęć: