tel. kom. 607-760-005
email: kaniacup@wp.pl


IV DZIEŃ Obozu Sportowego ,,SUMMER KANIA CUP " Długie 2015 !!!


Witamy

Dzisiejszy dzień zaczeliśmy od porannej gimnastyki ! :)

Później śniadanie , oraz pierwszy Trening o godzinie 9:30 ! :)

Po Treniingu przyszedł czas na konkurs plastyczny dla dzieci z roczników starszych ( roczniki od 2002 do 2006) ,wszyscy udali się do swoich pokojów i zaczęli tworzyć swoje arcydzieła !:) 

Bardzo ciekawa sytuacja zainstniała na obiedzie , ponieważ bardzo wielu zawodników AP KANIA CUP okazało się że .. lubią jeść rybę.. choć wcześniej deklarowali że jej nie lubią i jeść nie bedą ... ! :) magia wychowawców  i trenerów działa jak na każdym prawdziwym obozie sportowym !!! :) 

Po obiedzie cała grupa udała się na plażowanie ! :) było bardzo ciekawie : i w wodzie ,i na lądzie.. gdzie toczyły się zażarte pojedynki w piłkę plażową i siatkówkę ! :)

O godzinie 20:00 najstarsza grupa zawodników rozegrała mini turniej z udziałem drużyn Stilon Gorzów, Spartak Deszczno,oraz Czarni Browar Witnica. Emocje ,dobra gra,zwyciestwa i porażki po bardzo dobrej grze z starszymi zawodnikami bardzo podobały się zgromadzonym kibicom.

Cały dzień zakończyliśmy wspólnym ogniskiem dla wszystkich uczestników obozu AP KANIA CUP !!! :) Były kiełbaski , okrzyki i ,,opowieści ciekawej treści" opowiadane przez naszych zawodników ... :) 

Dziękujemy i zapraszamy do oglądania fotorelacji z dnia IV obozu sportowego SUMMER KANIA CUP Długie 2015 !

 

Galeria Zjdęć: