tel. kom. 607-760-005
email: kaniacup@wp.pl


III DZIEŃ Obozu Sportowego ,,SUMMER KANIA CUP " Długie 2015 !!!


Witamy !

To już trzeci dzień naszego obozu.. ale za to bardzo ciekawy .. ponieważ..

rozpoczęliśmy dzień od porannej 30 minutowej gimnastyki już o godzinie 7:30 rano !

Po dobrej rozgrzewce zawodnicy z przyjemnością i wielkim apetytem zjedli śniadanie:)

Kolejnym punktem programu dnia było wyjście na plażę i wypoczynek nad jeziorem, gdzie oprócz zabaw w wodzie,rozgrywaliśmy wiele wspaniałych meczy ,,na piasku"..

była siatkówka plażowa, budowanie zamków z piasku , oraz oczywiście .. wata cukrowa ! :)

Po obiedzie przyszedł czas na pierwszy sparing na obozie.. rozegrały go wewnętrznie wszystkie roczniki zaczynając od 2002 do 2006 .

O godzinie 17:00 ,, młodsza drużyna AP KANIA CUP" przystąpiła do pierwszego oficjalnego spotkania towarzyskiego z rocznikiem 2007 drużyny Stilonu Gorzów .

Zawodnicy radzili sobie doskonale pokazując: charakter, pasję i umiejętności piłkarskie. Wszyscy trenerzy AP KANIA CUP przebywający na obozie zgodnie podsumowali że był to bardzo wartościowy sparing-partner. Korzystając z okazji serdecznie dziękujemy drużynie Stilonu Gorzów za rozegranie sparingu z naszą młodsza grupą zawodników. 

Dzień zakończyliśmy tradycyjnie kolacją o godzinie 18:00  ,oraz..

konkursem plastycznym i rozmową taktyczną z wszystkimi starszymi zawodnikami na obozie, na którym tłumaczone były pozytywne i mniej pozytywne zachowania zawodników podczas gier na treningach lub meczach kontrolnych na obozie i nie tylko.

,, To już trzeci dzień ,aż nie mogę uwierzyć jak szybko ten czas tutaj płynie.. Zapewne ten czas tak szybko nam ,,ucieka" ponieważ każdy dzień mamy przygotowany w najmniejszych szczegółach ,i nie zawsze możemy w tym krótkim dniu zrobić wszystko co byśmy chcieli.. dzisiaj zawodnicy dostali troszkę luźniejszy dzień na obozie,były sparingi i gra wewnętrzna ponieważ jutro czeka nas bardzo intensywny dzień z kolejnymi wrażeniami i atrakcjami dzisiaj postanowilśmy troszkę wiecej czasu poświecić na integrację zespołu oraz zabawę .

Bardzo ciekawym wydarzeniem dzisiejszego dnia był ,,wiersz.. " jednego z ... przyjaciół AP KANIA CUP : 

,, Kiedy  AP KANIA CUP trenuje cały świat im kibicuję.. RAZEM  są  bardzo mocni bo ŁACZY ich COŚ co  nigdy  nie rozłączy.."             

PASJA, MIŁOŚĆ , ZAANGAŻOWANIE tego  nigdy im  do piłki  nie zabraknie ..

Wszyscy razem dobrze się bawią.,ucząc jak. tworzyć  JEDNA Drużynę, czasem przegrają, wygrywają  ale zawsze  do końca  walczą !

Cała prawda o nich powiedziana .. czas kończyć to przesłanie..mianowicie sprawa prosta jest od dawna .. że..

Akademia Piłkarska KANIA CUP na świecie jest jedna-  najlepsza !!! "

czytając ten list naprawde byłem wzruszony.. podusmował III Dzień obozu wyraźnie wzruszony Trener koordynator Dawid Kaniewski

Galeria Zjdęć: