tel. kom. 607-760-005
email: kaniacup@wp.pl


II DZIEŃ Obozu Sportowego ,,SUMMER KANIA CUP " Długie 2015 !!!


Witamy ! 

Drugi dzień zaczeliśmy od wspólnego śniadania i omówienia szczegółowego planu dnia dzisiejszego. Następnie odbyły się zajęcia piłkarskie na wspaniale przygotowanej murawie głównego obiektu im. Brata Krystyna . Zajęcia poprowadzili trenerzy z wcześniej podzielonymi grupami wiekowymi . Zgodnie trenerzy : Adam, Łukasz i Dawid stwierdzili że była to bardzo udana jednostka treningowa dla zawodników AP KANIA CUP. 

Po zajęciach sportowych przyszedł czas na .. czas wolny na gry i zabawy oraz integracje całej drużyny. Wpaniała zabawa , wraz z porannym treningiem sprawiła iż zawodnicy zgłodnieli i podczas obiadu zjedli absolutnie wszystko .. ( nawet barszcz ! :) Popołudniu udaliśmy sie na plaże oraz ,,odwiedziliśmy" punkt z lodami włoskimi.. :)

Bardzo ciekawy dzień ,zakończyła kolacja a po niej 2 Trening który odbyli zawodnicy AP KANIA CUP .

,, Zawodnicy AP KANIA CUP dali dzisiaj popis swoich umiejętności piłkarskich podczas zajęć sportowych , wkładając w nie maksimum sowich sił  i zaangażowania.. naprawde bardzo miło patrzeć jak dzieci z uśmiechem na twarzy uczą się kolejno to nowych tajników piłkarskiego rzemiosła. Życzymy aby ,tak jak dla większości zawodników z drużyny ,dla których jest to pierwszy obóź sportowy w którym uczestniczą , aby w niedalekiej przyszłości poznali oni tajniki i poczuli atmosfere  zgrupowań/obozów  Reprezentacji Polski .. " rozmarzył się podsumowując II dzień Trener Koordynator Dawid Kaniewski

Zapraszamy do fotorelacji z II dnia

Galeria Zjdęć: