tel. kom. 607-760-005
email: kaniacup@wp.pl


I DZIEŃ Obozu Sportowego ,,SUMMER KANIA CUP " Długie 2015 !!!


Witamy ! :)

W dniu 14.07.2015 o godzinie 10:00 na parkingu przy Sali widowiskowo-sportowej na ulicy Czereśniowej zebrało sie 46 zawodnikow AP KANIA CUP , kórzy udali sie pełni energi, usmiechu na twarzy i emocji na I Obóz piłkarsko-rekreacyjny  organizowany przez Akademię Pilkarską KANIA CUP w miejscowości DŁUGIE .

Pierwszy dzień na obozie zawsze jest ,, dniem organizacyjnym" i tak też było w przypadku zawodnikow naszych:

po przyjezdzie wszyscy zawodnicy ulokowali sie w swoich pokojach , następnie czekał na nich już ciepły i zarazem bardzo smaczny obiad przygotowany przez panie pracujące tutaj w Kuchni..

Po obiedzie nastąpiła chwilka przerwy i przystąpilśmy do I Treningu na Obozie...

Dzieci zostały podzielone pod względem kategorii wiekowej i rozegrały między soba turniej w piłkę nożna.

Później kolacja oraz spacer  z ,,przywitaniem  jeziora" przez naszych młodych adeptów piłki nożnej. Wieczorny czas , to juz spotkania organizacyjno - wewnętrzne wychowaców z swoimi grupami w pokojach.

Zapraszamy Jutro !!! :):):)

,, Jestem bardzo zadowolony i chciałbym bardzo pochwalic wszystkich rodziców naszych zawodników z AP KANIA CUP , za przypilnowanie aby dzieci zgodnie z regulaminem wyjazdu wszystkie rzeczy elektroniczne w tym , ,, komórrke , tabllet itp. pozostawiły w domu . To jest nasz autorski projekt który uważamy ze spełni swoje zadanie w 100 % .. Podczas obozu mamy do zrealizowania cele nie tylko sportowe,ale również wychowawcze ,a w szczególności zależy nam na tym aby dzieci z róznych miejscowości które przez  czas trwania obozu tworzą ,,JEDNĄ DRUŻYNĘ "  ziintegrowały sie między soba i nawiązały ze sobą liczne kontakty na całe życie  .. " - zaznaczył widocznie zadowolony Trener Dawid Kaniewski

Galeria Zjdęć: