tel. kom. 607-760-005
email: kaniacup@wp.pl


TURNIEJ W ŚREMIE ZWYCIĘSKI DLA AP KANIA CUP 2009 !!!


W miniony weekend nasza drużyna z rocznika 2009 uczestniczyła w Turnieju Halowym z okazji 95 leci Warty Śrem rozgrywanym w Śremie. Nasza drużyna spisała się bardzo dobrze wygrywając 5 meczy,doznając 1 porażki , strzelając najwięcej bramek w turnieju,oraz wygrywając z Lech Poznań Football Academy. Podczas Turnieju nie było prowadzonej klasyfikacji, jednakże w punktacji która trenerzy wszystkich drużyn uzupełniali na koniec turnieju okazało się że nasza drużyna zgromadziła najwięcej punktów z wszystkich drużyn ! Wszystkim zawodnikom Gratulujemy dobrego występu ! 

Zawodnicy którzy uczestniczyli w Turnieju to:

1.Adam Głażewski
2.Cezary Ren
3.Kacper Adamczyk
4.Emilian Długi
5.Mateusz Rzepecki
6.Szymon Siekiera

Szczególne podziękowania Akademia składa rodzicom którzy znacznie przyczynili się w organizacji transportu na turniej w Śremie ,potwierdzając jednocześnie bardzo dobrą prace wykonywaną na linii RODZICE - AKADEMIA 

Serdecznie Dziękujemy !

Ap Kania Cup