tel. kom. 607-760-005
email: kaniacup@wp.pl


INFORMACJE ORGANIZACYJNE OBÓZ SPORTOWY DŁUGIE 2016 !!!


Witamy ! Już w poniedziałek 18.07.2016 Akademia Piłkarska wraz z uczestnikami rusza na kolejny obóz sportowy Kania Cup CAMP  w miejscowości Długie.

 

 

Państwa dzieci będą pod opieką 4 opiekunów (dwie kobiety w tym jedna trenerka oraz dwóch panów- obaj trenerzy). Każdy z wychowawców będzie sprawował opiekę nad określaną grupą dzieci. 

W tym roku zakwaterowani będziemy w Ośrodku im. Brata Krystyna w miejscowości Długie w pawilonie, w którym znajdują się pokoje 3,4,5- osobowe. Chłopcy sami będą sobie dobierać współlokatorów:) 

 

W programie przewidziane są m.in codzienne jednostki treningowe, sparingi, odprawy taktyczne, kąpiele w jeziorze, zabawy terenowe i wiele innych atrakcji.

 Długo i sumiennie przygotowywaliśmy się do tego wyjazdu. Jesteśmy przekonani, że naszych podopiecznych czeka prawdziwa piłkarska przygoda, a czas upłynie nam intensywnie i... szybko. 

 

W tym miejscu chcemy zwrócić się do Rodziców z ogromną prośbą:

 

  • bardzo prosimy wszystkie osoby(które posiadają zaległości) o uzupełnienie  dokumentacji zgłoszeniowej NAJPÓŹNIEJ przed wyjazdem na obóz m.in. regulamin obozu, badania lekarskie,deklaracja wyjazdu

 

  • bardzo prosimy o pobranie WSZYSTKICH RODZICÓW (załącznik) i uzupełnienie oświadczenie  o stanie zdrowia dziecka uczestniczącego w obozie sportowym 

 

  • bardzo prosimy o zabranie wszystkich rzeczy przez uczestników ( zgodnie z lista bagażu w załączniku)

 

 

Informacje organizacyjne : 

 

  • zbiórka o godzinie 7:45 na parkingu przy hali sportowej na ulicy Czereśniowej( wyjazd o godzinie 8:00 ) PROSIMY O PUNKTUALNE PRZYBYCIE 

 

  • w dniu 22.07.2016 od godziny 22:00 do 23:00 będzie ,,otwarta linia telefoniczna” z trenerami : Dawid Kaniewski ,i Aleksadnra Rembiś 

 

  • przypominamy iż na obozie obowiązuje całkowity zakaz korzystania z telefonów komórkowych , tabletów itp.

 

  • powrót w dniu 24.07.2016 od godziny 14:00 - Odbiór dzieci z obozu jest w miejscowości Długie i połączony będzie z oficjalnym zakończeniem obozu przy udziale rodziców , a zarazem przy ognisku które wspólnie rozpalimy :) Podczas zakończenia odbędzie WIELKI MECZ POKAZOWY ,,rodzice vs dzieci ‚’’ prosimy o przygotowanie się w odpowiedni strój sportowy i obuwie:)

 

 

 

W przypadku pytań jesteśmy do państwa dyspozycji 

 

 

Pozdrawiamy 

 

 

Ap Kania Cup