tel. kom. 607-760-005
email: kaniacup@wp.pl


Podział Zawodników na Grupy Treningowe w Sezonie 2019/2020 !!!


Witamy serdecznie. 

 

Zapraszamy do zapoznania się z podziałem zawodników do poszczególnych grup wiekowych , w którym przede wszystkim SZATAB SZKOLENIOWY uwzglęnił następującę aspekty :

 

  • Poziom zaawansowania technicznego zawodnika
  • Poziom zaawansowania motorycznego i koordynacyjnego
  • Rozwój Biologiczny Zawodnika
  • Plan Treningowy na najbliższy Sezon Piłkarski 2019/2020 

 

TRENERZY NIE UWZGLĘDNIALI daty urodzenia i rozgrywek w których zawodnicy będą trenować - zgodnie z unifikacją PZPN dot. Szkolenia dzieci i młodzieży w Polsce chcemy kształtować przede wszystkim : INTELIGENTNYCH ZAWODNIKÓW oraz KREATYWNYCH ZAWODNIKÓW

 

Podział zawodników na sezon piłkarski 2019/2020 wygląda następująco:

 

TRAMPKARZ 

Trener : Sebastian Fabiański / Dawid Kaniewski 

Treningi 

 

Poniedziałek 18.00-19.30

Środa 18.00-19.30

Piątek  18.00-19.30

 

 

1    Dawid Knak                            2004

2    Juchiewicz Krystian                2004

3    Jan Trzeciak                            2005

4    Oskar Rzetelny                        2005

5    Hubert Biedrzycki                    2005

6    Jakub Figiel                              2005

7    Tomasz Kolasiński                    2005

8    Przemek Bartłomiejczak          2006

9    Kukuła Igor                              2006

10    Michał Gajda                         2006

11    Moroz Bartosz                       2006

12    Słabisz Mateusz                     2006

13    Słabisz Piotrek                       2006

14    Balkiewicz Jakub                   2006

15    Borys Borek                           2006

16    Julek Machowski                   2007

17    Igor Sikorski                           2007

18    Alan Jabłoński                        2007

19    Mikołaj Ostropolski                2007

 

 

MŁODZIK 

Trener : Dawid Kaniewski / Sebastian Fabiański  

Treningi 

 

Poniedziałek 16.45-18.00

Środa 18.00-19.30

Piątek  18.00-19.30

 

1    Leon Rudić                                2007

2    Joachim Swiecicki                     2007

3    Biedrzycki Kacper                     2008

4    Bartek Machowski                    2008

5    Siekiera Szymon                       2009

6    Cezary Ren                               2009

7    Szymon Matysik                       2009

8    Nikodem Turek                         2009

9    Oliwier Kramowski                   2009

10    Leonard Żyliński                     2009

11    Krystian Ignasiak                    2009

12    Krzysztof Ścibło                      2010

13    Adam Ciaś                              2010

14    Krystian Rybacki                    2010

15    Karol Mażul                            2010

16    Krystian Ignasiak                   2009

 

 

 

ORLIK & ŻAK

Trener : Paulina Brzozowska  

Treningi 

 

Poniedziałek 16.45-18.00

Środa  16.45-18.00

Czwartek  16.45-18.00

 

1    Igor Kulpik                    2010

2    Kacper Sterna              2010

3    Mateusz Zabójsca        2010

4    Adrian Góral                 2010

5    Gabriel Morawski          2011

6    Mateusz Karpiński        2011

7    Szczęsny Jakub            2011

8    Armin Krasicki               2012

9    Szymon Mieszkowski    2012

10    Czypar Tymoteusz       2012

11    Markiewicz Alan           2012

12    Armin Krasicki                2012

13    Jan Turek                     2013

14    Moroz Aleksander         2013

15    Barecki Antoni              2013

16    Lorenc Oliwier              2013

 

SKRZAT

Trener : Dawid Kaniewski  

Treningi 

 

Wtorek 16.45-17.45

Czwartek  16.45-17.45

 

1.Jessica Cox                          2013

2.Dominik Kulpik                     2013

3.Poszlęzny Antoni                   2013

4.Kamil Magdziarek                 2013

5.Hubert Kowalski                   2014

6.Aleksander Błaszczyk           2014

7.Wojtek Ignasiak                     2014

8.Jakub Zonkowski                  2015

9.Łukaszczyk Tymon                 2016

 

TYGRYSKI

Trener : Dawid Kaniewski  

Treningi 

 

Środa 16.45-17.45

 

od miesiąca Październik 2019 

 

 

 

W przypadku pytań prosimy o kontakt telefoniczny z treneremi poszczególnych grup wiekowych 

 

Trener Sebastian Fabiański tel. 608 182 214‬

 

Trener Dawid Kaniewski tel. 607-760-005

 

Trener Paulina Brzozowska tel. 721 082 678

 

Informujemy również że są to grupy docelowe , natomiast jesteśmy bardzo elastyczni i zawszę chętni do rozmowy w przypadku problemów logistycznych państwa lub w przypadku 

 

kolidacji z innymi zajęciami poza lekcyjnymi . 

 

Zaprazamy do Współpracy i Do zobaczenia na Treningach 

 

Ap Kania Team 

Galeria Zjdęć: